top of page

TAGASTAMINE

E-poe toodete tellimine ja tagastamine

1. Kõik e-poes olevad tooted on CE märgisega ja testitud.

2. Kõikidele toodetele on garantii 2-10 aastat.

3. Müük toimub läbi ettevõtte Toas ja Aias OÜ, sest vaid juriidiline isik saab tagada garantii. Ettevõte kuulub käesoleva kodulehe omanikule.

4. Tarneaeg on tavaliselt 2-20 päeva. Kui tarneaeg peaks pikenema, antakse sellest kliendile aegsasti teada.

5. Kauba saatmine lepitakse kokku eraldi.

6. Kõiki e-poest saadavat kaupa saab ilma igasuguse põhjenduseta 14 päeva jooksul tagasi saata, kuid kaup peab olema originaalpakendis, sellel ei tohi olla kasutamise jälgi ja see pakend ei tohi olla katki, v.a loomuliku avanemise teel juhtunud väiksemad pisivigastused. Tagasisaatmise kulud katab ostja.

7. Kogu kaup kontrollitakse enne kliendile saatmist. See tähendab, et pakendil on avamise jäljed. See on meie kvaliteedijuhtimise üks osa. Me teeme alati pildi pakendist enne saatmist.

8. Vajadusel teeme kasutusjuhenditesse kohe lisamärkused, et kliendil oleks lihtsam kohe süsteemi tööle saada. Peamiselt on need seotud LiFePO4 akudega ning nende laadimise parameetritega. Enne märgete tegemist me lepime selle  kliendiga kokku.

9. Klient saadab paki tagasi aadressile Toas ja Aias OÜ, 56 922 215, Kaera 3, 10318 Tallinn. Postiautomaati saates Arsenali Keskus või Pelgulinna Selver. 

10. Peale kauba tagasi saatmist teeme kaubale kontrolli, et tuvastada, ega sellel ei ole kasutusjälgi. Kui kõik on hästi, siis saate raha tagasi 5 päeva jooksul.

bottom of page