top of page

MEIST

MIDA TEEME

Eriti taskukohased ohutud lahendused

Pakume päikeseenergia süsteemi komponente, mis on kättesaadavad laiale elanikkonnale, sealhulgas madala sissetulekuga inimestele, muutes päikeseenergia kättesaadavaks kõigile olenemata asukohast.

 

Me saame seda teha, sest me keskendume vaid energiale ehk sellele, mida sa tegelikult vajad. Meie välja toodud seadmed ja süsteemid ei sisalda mõtteteid ja keerulisi lisavidinaid, mida on küll tore vahel näppida, kuid millel puudub igasugune seos energiaga.  See suurendab oluliselt seadmete lihtsust, pikaealisust ja toimivust, kuna vähem on vidinaid, millega võib midagi juhtuda. Lisaks vähendab see keskkonnakoormust, sest vähem lisavidinaid tähendab vähem kaevandamist, metallide puhastamist, tootmiseks kasutatavat energiat, toorme ja valmistoodete transporti.

Kõik tooted on testitud ja siit leiate viiteid vaid nendele toodetele, mis teevad seda, mida on lubatud.

Kõik see võimaldab meil pakkuda sulle oluliselt madalama hinnaga ohutuid ja toimivaid lahendusi võimalikult väikese negatiivse keskkonnamõjuga.

Kogukonna kaasamine

Toetame kohalikke kogukondi, pakkudes haridust ja koolitusi päikeseenergia kasutamise kohta ning julgustades kohalikke algatusi taastuvenergia kasutuselevõtuks.

Päikeseenergia võib tunduda kallis, ohtlik, keeruline või kättesaamatu. See võib nii olla, kuid ei pea olema. Meie julgustame inimesi võtma kasutusele off-grid päikeseenergiasüsteeme, sest see on roheline, turvaline ja tagab sinu energiasõltumatuse.

Me viime läbi koolitusi, õpetame, juhendame ja aitame. Me oleme alati olemas.

Erakordne kliendikogemus

Soovime luua kliendikogemuse, kus klientidel on võimalus kasutada uudseid ja taskukohaseid päikeseenergia lahendusi, mis vastavad nende eripärasele vajadusele ning olla klientidele pidevalt ja kiirelt kättesaadav mistahes küsimuse või probleemi korral.

Me oleme sinu jaoks alati olemas. Helista, saada kiri, küsi nõu, küsi abi - me oleme alati olemas.

MEIE MISSIOON

Muudame päikeseenergia kättesaadavaks kõigile, pakkudes turvalisi võimalusi uuenduslikke, taskukohaseid ja lihtsasti kasutatavaid off-grid päikeseenergia lahendustele. Oleme pühendunud muutma maailma puhtamaks ja säästlikumaks.

Me teeme seda pakkudes vaid puhast energiat, ei mingeid mõttetuid lisavidinaid, mis pole seotud efektiivsuse, ohutuse või tootlikkusega. Kõik  tooted on CE märgistusega, lihtsad kasutada ja kõik on tähistatud - sul on väga keeruline midagi valesti ühendada. Kui suudate ilma spetsiaalse hariduseta lapsed üles kasvatada, on päikeseenergia üsna köömes.

MEIE VISIOON

Soovime olla liidriks off-grid päikeseenergia valdkonnas, pakkudes inimestele uusi võimalusi elada sõltumatult ja keskkonnasäästlikult.

Me teeme seda koos sinuga, arvestades sinu soove ja vajadusi.

Me ei viita toodetele, mida sa tegelikult ei vaja, sest see pole ei sinu ega keskkonna huvides. Küsi alati nõu.

MEIE VÄÄRTUSED

Ligipääsetavus

Pakume taskukohaseid päikeseenergia lahendusi. Kõigile. Meie testitud ja viidatud tooted ei sisalda mõttetuid lisavidinaid, mis viivad toote kalliks, muudab toote hooldamise või remondi kalliks. Me pakume vaid puhast energiat väga soodsa hinnaga.

Lihtsus

Oleme kasutajasõbralikud ja pakume lihtsasti kasutatavaid turvalisi lahendusi. Kõik meie viidatud tooted on lihtsad ja teame, et on lihtsad, kuna oleme need kõik ise läbi proovinud.

Kogukonna toetamine

Töötame kohalike kogukondadega, et suurendada päikeseenergia kasutamist. Päikeseenergia on mitte ainult puhas energia - see on ka energia julgeoleku küsimus. 9  kuud aastas ei pea möllama generaatori ja kütusega. Päikeseenergia on lihtne, turvaline ja tuleviku valik.

Kliendikesksus

Kuulame klientide soove ja vajadusi ning proovime kõikidele küsimustele ja muredele lahenduse leida.. Ei mingit pähemäärimist ega mõttetute keskkonnavaenulike vidinate müümist - sina vajad puhast energiat, meie pakume sulle vaid puhast energiat. Oleme alati olemas ja see on tasuta.

bottom of page