top of page

TARNEREEGLID

Kui kiiresti poest tellitud tooted kohale jõuavad?

Meie e-poest tellitud toodete keskmine tarneaeg on lehel välja toodud. See on alates 2-20 päeva, keskmiselt 6 päeva. Kui meil on tooted meie endi laos, siis läheb 2 päeva. Terviksüsteemidega läheb tavaliselt 20 päeva, kuna pakume eri värvi DC juhtpulte vastavalt kliendi soovidele, siis neid ette tellida ei saa ja nende toodete järel peab kahjuks hetkel ootama. 

 

Kui kiiresti jõuavad läbi linkide tellitud tooted kohale?

See on keerulisem teema. Nimelt - enamustel müüjatel, mille linke me oleme jaganud, on Euroopas laod. Tulenvalt tarneraskustest ei reklaami nad seda enam välja, kuna nende maine sõltub sellest, mida nad kirjutavad. Aliexpress on ettevõttelt- inimesele kauplemise keskkond ja inimesed saavad anda hindeid. Kui kaup jääb hiljaks, siis inimesed annavad halbu hindeid, mis omakorda viib alla hea toote usaldusväärsuse. Seega müüjad eelistavad mitte enam öelda, et neil on Euroopa laos. Kui Euroopa laos on kaup olemas, saad 6-10 päevaga. Kui ei ole, siis läheb 2 kuud aega.

 

Kuidas saab tellitud kauba liikumist jälgida?

Kui tellite läbi meie e-poe, siis meie ise anname teada, kui kiiresti kauba kätte saab. Kui tellite ise läbi linkide, siis Aliexpressi tellitud toodete lehele on märge ORDER DETAIL ja seal saate lingi TRACK. Enamuste toodete puhul need toimivad, v.a Hiinast saadetavate raskete esemete puhul, nt akud. Need tulevad laevaga, kuna lennukiga saata ei tohi. Kui laev on ookeanil või merel, siis seda jälgida ei saa ja saate teate TRACKING UNAVAIABLE. Ärge heitke meelt - läbi meie antud linkide on kõik tooted ja mitu korda alati kohale tulnud.

 

Kui palju e-poest ostetud kauba saatmine maksab?

Üksiktoodete, v.a päikesepaneelide saatmine maksab 10 EUR kogu kaubakoguse  peale kuna meie kodulehe platvorm ei võimalda käsitsi määramist. Päikesepaneelide ja komplektide saatmine maksab 75EUR, Saaremaale, Hiiumaale ja Muhumaale 100EUR. Muudele saartele tarnet ei ole võimalik tagada.

 

Kui palju Aliexpressist tellitud kauba saatmine maksab?

See on kirjas toote tellimisel paremas nurgas CHOISE DELIVERY valiku alla. Vajuta alati sellele, sest tihti võib see pakkuda tavavaates tarnele hinda, kuid tehes teise valiku, võib see olla 0. Ka võib sealt valiku alt leida valiku Euroopa riigist.

bottom of page