top of page

PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE

Privaatsus ja Vastutus kodulehele mobiilne-paikeseenergia.com

OMAND

See koduleht kuulub eraisikule nimega Sven Jablonski. Kui vajate lisateavet või teil on küsimusi meie saidi vastutusest loobumise kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti teel aadressil mobiilnepaikeseenergia@gmail.com 

Kogu sellel veebisaidil olev teave on avaldatud heas usus ja ainult üldiseks teabeks.

www.mobiilne-paikeseenergia.com ei anna mingeid garantiisid selle teabe täielikkuse, usaldusväärsuse ja täpsuse kohta. Kõik sellel veebisaidil  leitud teabega seotud toimingud on rangelt teie enda vastutusel. www.mobiilne-paikeseenergia.com ei vastuta meie veebisaidi kasutamisega seotud kahjude ja/või kahjude eest.

Meie veebisaidilt saate külastada teisi veebisaite, järgides hüperlinke sellistele välistele saitidele. Kuigi me püüame pakkuda ainult kvaliteetseid linke kasulikele ja eetilistele veebisaitidele, ei ole meil kontrolli nende saitide sisu ja olemuse üle. Need lingid teistele veebisaitidele ei viita soovitustele kogu nendel saitidel leiduva sisu kohta. Saidi omanikud ja sisu võivad muutuda ilma ette teatamata ja see võib juhtuda enne, kui meil on võimalus eemaldada link, mis võib olla halvasti läinud.

Samuti pidage meeles, et kui lahkute meie veebisaidilt, võivad teistel saitidel olla teistsugused privaatsuspoliitikad ja tingimused, mis ei ole meie kontrolli all. Enne mis tahes äritegevuse alustamist või teabe üleslaadimist lugege kindlasti nende saitide privaatsuspoliitikat ja nende "teenusetingimusi".

Kogume teie kohta järgmist infot.

Kontaktteave – näiteks võime koguda teie nime, e-posti aadressi ja aadressi.

Makse- ja arveldusinfo – näiteks töötleme teie krediitkaardi numbrit ja sihtnumbrit, kui ostate meie kaupu. Me ei taha seda teha, seega võimalusel makske ülekandega.

Teie postitatud teave – näiteks kogume teavet, mille postitate meie veebisaidi või kolmanda osapoole sotsiaalmeedia saidi avalikku ruumi.

Demograafiline teave – võime koguda teavet teile meeldivate kaupade või ostetud toodete kohta. Võime seda koguda näiteks küsitluse osana.

Muu info - Kui kasutate meie veebisaiti, võime koguda teavet teie kasutatava brauseri kohta. Võime vaadata, milliselt saidilt te tulite või millist saiti külastate, kui meist lahkute. Kui kasutate meie mobiilirakendust, võime koguda teie GPS-asukoha või teie seadme kordumatu identifikaatori. Võime koguda ka teie kasutatava mobiilseadme tüüpi või teie arvutis või seadmes kasutatava operatsioonisüsteemi versiooni. Võime vaadata, kui sageli te rakendust kasutate ja kust selle alla laadisite.

 

Kogume teavet erinevatel viisidel.

Kogume teavet otse teilt – näiteks kui ostate kaupa. Kogume teavet ka siis, kui postitate meie veebisaitidele kommentaari või esitate meile küsimuse.

Kogume teilt teavet passiivselt – kasutame jälgimistööriistu, nagu brauseri küpsised ja veebimajakad. Kolmandast osapoolest müüjad, sealhulgas Google, kasutavad meie veebisaidi või muude veebisaitide eelnevate külastuste põhjal reklaamide esitamiseks küpsiseid. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel esitada reklaame, mis põhinevad teie külastusel meie veebisaidi saitidel ja/või muudel Interneti-saitidel.

Saame teie kohta teavet kolmandatelt osapooltelt – näiteks kui kasutate meie veebisaitidel või mobiilirakendustes integreeritud sotsiaalmeedia funktsiooni. Kolmanda osapoole sotsiaalmeedia sait annab meile teie kohta teatud teavet. See võib sisaldada teie nime ja e-posti aadressi. Teie tegevused meie saitidel ja rakendustes võidakse postitada sotsiaalmeedia platvormidele.

Võime jagada teavet kolmandate osapooltega.

Jagame teavet kolmandate osapooltega, kes osutavad teenuseid meie nimel. Näiteks jagame teavet müüjatega, kes aitavad meil veebipõhiseid registreerimisprotsesse hallata või kes sooritavad teie oste.

Võime jagada teavet, kui arvame, et peame seda seaduste järgimiseks või enda kaitsmiseks tegema. Näiteks jagame teavet kohtumäärusele või kohtukutsele vastamiseks. Samuti võime seda jagada, kui valitsusasutus või uurimisorgan seda nõuab. Või võime jagada teavet ka siis, kui uurime võimalikke pettusi. See võib hõlmata pettust, mis on meie arvates toimunud loosimise või reklaamikampaania käigus.

Võime jagada teavet kõigi oma äritegevuse või selle osa järglastega. Näiteks kui osa meie ettevõttest müüakse, võime selle tehingu osana esitada oma klientide nimekirja.

Võime teie teavet jagada põhjustel, mida selles poliitikas ei ole kirjeldatud. Me ütleme teile enne seda.

Teil on teatud valikud selle kohta, kuidas me teie teavet kasutame.

Saate loobuda meie turundusmeilide saamisest. Meie reklaamkirjade saamise lõpetamiseks saatke e-kiri aadressile mobiilnepaikeseenergia@gmail.com . Seadme seaded peaksid pakkuma juhiseid tõukemärguannete väljalülitamiseks. Teie taotluse töötlemiseks võib kuluda umbes kümme päeva. Ärge muretsege! Isegi kui loobute turundussõnumite saamisest, saadame teile kindlasti tehinguteateid, kui teete meie veebipoes ostu. Näiteks võime teiega siiski teie tellimuste asjus ühendust võtta.

Saate muuta meile antud teavet. Teabe parandamiseks või kustutamiseks või konto seadete värskendamiseks logige oma kontole sisse ja järgige juhiseid. Teeme muudatused niipea kui võimalik. See teave võib jääda meie varufailidesse. Kui me ei saa soovitud muudatusi teha, anname teile teada ja selgitame, miks. Kui võtate meiega ühendust ja taotlete juurdepääsu oma teabele, vastame 30 päeva jooksul.

Saate juhtida küpsiseid ja jälgimistööriistu.

Kasutajad võivad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades reklaamiseadeid. (Lisateabe saamiseks kolmanda osapoole müüja poolt isikupärastatud reklaamimiseks küpsiste kasutamisest loobumiseks külastage veebisaiti www.aboutads.info.)

Meie saidid ja rakendused ei ole mõeldud lastele.

Meie saidid ja rakendused on mõeldud täiskasvanutele. Me ei kogu teadlikult isikut tuvastavat teavet alla 13-aastastelt lastelt. Kui olete lapsevanem või seaduslik eestkostja ja arvate, et teie alla 13-aastane laps on andnud meile teavet või sooritanud ostu ilma loata, võite saata meile e-kirja aadressil mobiilnepaikeseenergia@gmail.com

Lapsevanemad, siit saate ka lisateavet selle kohta, kuidas oma laste privaatsust võrgus kaitsta.

Kasutame standardseid turvameetmeid. Meil on teie teabe kaitsmiseks turvameetmed. Meie kasutatavad standardsed turvameetmed sõltuvad kogutava teabe tüübist. Internet pole aga 100% turvaline. Me ei saa lubada, et meie saitide kasutamine on täiesti ohutu. Soovitame teil olla Interneti kasutamisel ettevaatlik. See hõlmab oma paroolide jagamist. Kui arvate, et teie nime kasutades on loodud volitamata konto, võtke meiega ühendust.

Säilitame teavet nii Eestis kui ka väljaspool seda.

Kui elate väljaspool Eestit, mõistate ja nõustute, et edastame teie andmed Eestisse. Sellele saidile kehtivad Eesti seadused, mis ei pruugi pakkuda teie riigi omadega samal tasemel kaitset.

Võime linkida kolmandate osapoolte saitidele või teenustele, mida me ei kontrolli.

Kui klõpsate ühel neist linkidest, suunatakse teid veebisaitidele, mida me ei kontrolli. See poliitika ei kehti nende veebisaitide privaatsustavade kohta. Lugege hoolikalt teiste veebisaitide privaatsuspoliitikat. Me ei vastuta nende kolmandate osapoolte saitide eest.

 

Hüvitis.

Nõustute kaitsma, hüvitama ja hoidma meid ja meie töötajaid, õigusjärglasi, litsentsisaajaid ja loovutajaid kahjutuks igasuguste nõuete, tegevuste või nõuete eest, sealhulgas, kuid mitte ainult, mõistlikud õigus- ja raamatupidamistasud, mis tulenevad või tulenevad :

(i) selle lepingu rikkumisest;

(ii) sisu või saidi väärkasutusest

 (iii) mis tahes kolmanda osapoole õiguste, sealhulgas ilma piiranguteta autoriõiguse, kaubamärgi, omandi või privaatsusõiguse rikkumine.

 

Mobiilne Päikeseenergia  ja selle digitaalsed varad austavad teiste intellektuaalomandi õigusi ja püüavad järgida kõiki asjakohaseid seadusi. Vaatame läbi kõik saadud autoriõiguste rikkumise nõuded ja eemaldame sisu või kasutajate esildised, mis arvatakse olevat postitatud või levitatud mis tahes selliseid seadusi rikkudes.

 

VASTUTUS

Toodete tellimine läbi kodulehe linkide

1. See lehekülg on mõeldud ennekõike inimeste aitamiseks. Ma kasutan koostööprogramme ja kõik lingid, mis lähevad aliexpress.com lehele on koostöö lingid. See aitab mul makse maksta ja teisi tooteid testida. Aitäh, et lugesid ja süvenesid. 

2. Minu veebileht on AINULT informeeriva eesmärgiga. Ma ei vastuta selle  eest, kui sa ei täida seadust, regulatsioone ja ohutusnorme.

3. Enne, kui alustad, tee omale põhiasjad selgeks. Elekter tapab ja palun ära puutu, kui ei ole endas kindel. Kindlasti ära mängi AC vooluga. DC ehk nõrkvool on üsna ohutu (kuni 50Vni), kuid oht kõrvetada oma seadmed läbi on suur.

4. Elekter on kainelt mõtlevale ja rahulikule inimesele. See leht ei anna mingeid lubadusi, mis on seotud ohutuse ja täpsusega, kuna need võivad pidevalt ajas muutuda. Lisaks õpin ka mina.

5. Ma rangelt soovitan võtta ühendust professionaaliga, kui teed midagi elektriga. 

6. Kuigi ma ise tellin ja testin  tooteid, ei tähenda, et ka sina saad sama kvaliteedi või kiirusega toote isegi läbi sama lingi, mis mina. Kuid ma aitan sul kindlasti saada tagasi kas oma raha, osa rahast või õige toode.

7. On suur võimalus, et sa saad oma kauba kiiresti, kuid kui mõnel müüjal Euroopa laos ei ole, siis tuleb ikkagi Hiinast. Tavaliselt ma märgin eraldi ära, kui on Euroopa ladu, kuid vahel võivad ka sealt tooted otsa saada.

8. Ma ei vastuta toote kvaliteedi, tarne ega garantii eest, kuid ma aitan sind, kui sul nendega on probleeme.

9. Ole kindel, et sa läbi linkide ostes valid õige toote. Ühe lingi all võib olla sama toode, kuid erinevate parameetritega. Ole tähelepanelik. 

10. Ma kasutan juhendite koostamisel ja soovituste andmisel erinevaid teaduslikke ja praktikaga tõestatud materjale.

bottom of page