top of page

Poliitikad ja vastutus

Privaatsus ja Vastutus kodulehele mobiilne-paikeseenergia.com

VASTUTUS

Toodete tellimine läbi kodulehe linkide

1. See lehekülg on mõeldud ennekõike inimeste aitamiseks. Ma kasutan koostööprogramme ja kõik lingid, mis lähevad aliexpress.com lehele on koostöö lingid. See aitab mul makse maksta ja teisi tooteid testida. Aitäh, et lugesid ja süvenesid. 

2. Minu veebileht on AINULT informeeriva eesmärgiga. Ma ei vastuta selle  eest, kui sa ei täida seadust, regulatsioone ja ohutusnorme.

3. Enne, kui alustad, tee omale põhiasjad selgeks. Elekter tapab ja palun ära puutu, kui ei ole endas kindel. Kindlasti ära mängi AC vooluga. DC ehk nõrkvool on üsna ohutu (kuni 50Vni), kuid oht kõrvetada oma seadmed läbi on suur.

4. Elekter on kainelt mõtlevale ja rahulikule inimesele. See leht ei anna mingeid lubadusi, mis on seotud ohutuse ja täpsusega, kuna need võivad pidevalt ajas muutuda. Lisaks õpin ka mina.

5. Ma rangelt soovitan võtta ühendust professionaaliga, kui teed midagi elektriga. 

6. Kuigi ma ise tellin ja testin  tooteid, ei tähenda, et ka sina saad sama kvaliteedi või kiirusega toote isegi läbi sama lingi, mis mina. Kuid ma aitan sul kindlasti saada tagasi kas oma raha, osa rahast või õige toode.

7. On suur võimalus, et sa saad oma kauba kiiresti, kuid kui mõnel müüjal Euroopa laos ei ole, siis tuleb ikkagi Hiinast. Tavaliselt ma märgin eraldi ära, kui on Euroopa ladu, kuid vahel vahel võib see ununeda.

8. Ma ei vastuta toote kvaliteedi, tarne ega garantii eest, kuid ma aitan sind, kui sul nendega on probleeme.

9. Ole kindel, et sa läbi linkide ostes valid õige toote. Ühe lingi all võib olla sama toode, kuid erinevate parameetritega. Ole tähelepanelik. 

10. Ma kasutan juhendite koostamisel ja soovituste andmisel kõikidest ohutusnormidest ja standarditest ning teadustöödest. 

 

Meiepoolne paigaldus, kuid sinu tellitavad tooted

1. Kui sa tellid oma tooted läbi meie linkide, siis nendega oleme tuttavad ja oskame kasutada üsna unepealt. 

2. Kui tahad meie abi paigaldamiseks teiste toodetega, siis ära kindlasti kasutusjuhedeid ära viska. Need on üldjuhul muidugi internetist leitavad, kuid siiski siiski.

3. Me tagame süsteemi ohutu paigalduse ja anname paigaldamisele garantii, kuid toodetele garantiid meie ei anna. Me tagame paigalduse vastavalt tootjapoolsetele nõudmistele, kuid me ei saa tagada nende toimivust. Me ei paigalda sulle kunagi süsteemi, mis oleks sulle ja su perele ohtlik. Kui kusagil miskit omavahel ei klapi, tootel on silmnähtavad vigastused või midagi muud kahtlast, siis me informeerime sind ja leiame koos lahenduse.

4. Kõik tööd lepime täpselt kokku. Kui tööd, mille eest meie ei vastuta, on tegemata viisil, mis ei võimalda meil meie tööd teha, maksab tellija 100EUR leppetrahvi juhul, kui paus on pikem kui 2 tundi või kui tööd jäävad pikemaks ajaks seisma. Kui tegemata töö on võimalik meil ära teha, lepitakse tasu tellijaga kokku kohapeal. Sellisel juhul leppetrahvi ei kaasne.

5. Meie poolt on süsteemi kasutusjuhendid ja tähistused. Meie ei taga toodete kasutusjuhendeid.

6. Meie poolt on pingete mõõtmised ja fikseerimised.

7. Meie poolt on süsteemi tasakaalustamine juhul, kui kasutusjuhendid on saadaval. Kui kasutusjuhendid kättesaadavad ei ole, teeme endast pariam, kuid midagi garanteerida ei saa.

8. Enne teenuse tellimist kindlasti tahame näha tooteid ja saada teada tellija visioone/soove. Päris tihti ei lähe need kokku, seega parim on saata oma visioon enne toodete tellimist.

9. Tellijal on õigus kokkulepitud töö annulleerida 48 tundi enne töö algust. Sellisel juhul maksab tellija kinni kulud, mille meie oleme ettevalmistavalt teinud selleks, et oma teenust kohapeal efektiivselt osutada. Peamisels on selleks ettevalmistatud kaablid. Sellisel juhul saab tellija need tooted omale, tulles kas ise järele või makstes lisaks toodete hinnale ka saatmiskulud. Kui meie saame ettevalmistatud osasid mujal kasutada, siis kulusid ei tellijale ei teki.

Meiepoolne täisteenus

1. Kõik tooted ja paigaldus on hinna sees.

2. Kogu süsteemile on garantii vähemalt 2 aastat. See sõltub tootest, nt akudele ja paneelidele on vähemalt 5 aastat. 

3. Kaasas on kasutusjuhendid nii süsteemile kui toodetele.

4. Hinna sees on paigaldusjoonis, paigaldamine, süsteemi ühendamine, süsteemi tasakaalustamine ja test.

5. Tellija peab kokkulepitud ajal tagama juurdepääsu paigaldusega seotud kohtadesse. Kui seda õigel ajal ei tehta, maksab tellija leppetrahvi 100EUR, kui paus on pikem, kui 2 tundi või kui töö peatub või lükkub edasi.

6. Tellija maksab 50% ettemaksu ja 50% siis, kui töö on üle antud. Kõ

7. Hinna sees on ka tellija koolitus.

8. Ei paigalda kivikatustele. Eterniitkatusele paigaldamisel lisandub täiendavate paigaldusvahenidte kulu 100EUR.

9. Osad komponendid tulevad Hiinast ca 2 kuud (akud), seega tellija peab arvestama, et tööde teostamine võib alata alles 2 kuu pärast.


Privaatsuspoliitika

1. Ma ei jaga sinu kohta käivat infot MITTE KUNAGI.

2. Ma ei vaja mingit infot, kuid mul on google ja wix platvormi analüütika lehed, kus mulle näidatakse, milliseid kanaleid kasutades inimesed leiavad tee minu kodulehele, millisel kodulehel nad enim on, kui kaua nad on, jne.

3. Kui sa sisestad oma info päringu saatmiseks või registreerimiseks, siis see on väga tore, kuid ma ei jaga neid mitte kunagi ja ma ei kasuta neid ka reklaami eesmärgil.

4. Kui sa oled registreerunud, siis sa saad aegajalt teateid, kui ma olen teinud uue posituse. See pole minu teadlik tegevus, see on protsess.

5. Kodulehel on olemas ka makselink, mis on turvaline, kuid kui sa seda ei soovi kasutada, siis helista 56 922 215 ja lepime kokku muud võimalused. Ma proovin makselinkidest vabaneda ja leida muu võimalus, kuidas sulle tellimine mugavaks teha, kuid lihtsamat lahendust ei ole - tuleb jääda e-kirja peale. 

6. Makselinki sisestatavad andmedo n WIX koostööpartner ja neil on seaduslik kohustus tagada andmete kaitse, WIX vastutust saate täpsemalt lugeda SIIT!,

STRIPE (teenuse otsene osutaja) vastutuse kohta saate lugeda SIIT!


Koostööprogrammi info

1. Sven Jablonski ja leht www.mobiilne-paikeseenergia.com  teeb koostööd ja osaleb Alibaba Group (Aliexpress.com) ning Amazon Associate Prgogram (www.amazon.com)  koostöö programmides, mis on mõeldud selleks, et pakkuda kodulehele võimalust reklaami pealt teenida läbi selle, et reklaamitakse Aliexpressis ning Amazonis kauba müüjaid ja lingitakse nende toodetele.
2. Ma teenin väikest vahendustasu, kui sa ostad läbi nende linkide mingit toodet. Seda ei tule sinu taskust.

3. Kõik tooted on testitud enne lingina üles panemist. Kõigil toodetel on CE märgis.

4. Eesti õigusruumis olen ma fikseeritud kui "suunamudija" ehk mul on kohustus müüa vaid minu enda poolt testitud tooteid.

e-Pood

1. Kõikidel e-poes müüdavatel toodetel on CE märgis ja eestikeelne kasutusjuhend. Eestikeelne kasutusjuhend saadetakse keskkonna säästmiseks vaid e-postile.

2. Kõikidele toodetele kehtib kaheaastane garantii, kui neid on eesmärgipäraselt kasutatud.

3. Garantii ei kehti, kui toode on lahti võetud, kasutatud mitteesmärgipäraselt või mitte vastavalt kasutusjuhendile.

4. Toodete hinnale lisandub saatmiskulu, kui soovite toodet saada posti teel. Tagasisaatmise kulu, kui toode ei vasta

5. Tooteid on õigus saata ilma põhjenduseta tagasi 14 päeva jooksul. Seda eeldusel, et toode ei ole rikutud, seda lahti võetud või muul moel kasutatud. 

6. Kõik tooted enne teelesaatmist testitakse. See tähendab, et pakenditel on avamise märke.

7. Kõik e-poes müüdav kaup müüakse läbi juriidilise keha. Ma pean maksma maksud ja nii on lihtsam. Juriidiliseks kehaks on minu enda ettevõte Toas ja Aias OÜ (tegevusalaks ehitus ja puutöö). Tegemist ei ole maksudega jamamine, vaid hoida asjad lihtsana.

bottom of page