top of page

Minust

Tere! Mina olen Sven.

See on koduleht, kus ma kajastan oma õpitut, kogemusi ning teen viiteid usaldusväärsetele allikatele selleks, et te ise saaksite seda korrata.

Enamus nendest toodetest olen ma ise oma raha eest ostnud ja teinud teste, et näha a) kas nad üldse tulevad kohale ja mis ajaga; b) kas kvaliteet vastab kirjeldusele. 

Eriti oluline on see aku elementide korral. Te ei näe sinna sisse ja see, et voltmeeter näitab häid numbreid ei pruugi elemendi mahtuvus ehk AMPRID olla need, mis müügikuulutuses kirjas. Neid tuleb päriselt testida.

Sven Jablonski_MindUp Systems.jpg

Meie eesmärk on:

- maandada inimestel, korteriühistutel, asutustel ja inimestel päikese- ning tuuleenergiaga seotud hirme

- aidata neil ise luua ning ehitada endale sobilik alternatiivse energia süsteem, juhendades ja aidates neid ning tagades neile usaldusväärsed lingid vajalike toodeteni

- luua standardlahenduste joonised ning lihtsad juhendid nende paigaldamiseks

- harida inimesi vähemalt nii palju, et nad ei saa petta. Igasugused üritajad tahavad praegust olukorda ära kasutada.

- tuua lugejateni viimaseid teadustöid, blogisid, teste ja palju muud

- kuna meie eesmärk on tooteid ka testida, siis tavaliselt ostame mitu ning kui need on toimivad nii, nagu lubatud, siis müüme need ka klientidele.

Enamus linke on Aliexpressile, millega ma teen koostööd, st ostes läbi minu poolt toodud linkide, siis teie saate usaldusväärselt müüjalt usaldusväärse toote ja mina saan väga väikest komisjonitasu, mille maksab Ali ja see ei tule teie taskust.

Väga paljud on AliExpressis pettunud, sest on sattunud petiste õnge. Õigustatult. Olen ka ise sattunud.

Siinkohal on oluline meie vanade tarkus - kontrolli tausta. Mina teen seda teie eest. 

Mul ei ole erialast kooli läbitud. Kõik, mida ma tean on omandatud läbi erinevate e-õpikute ja reaalse katsetamisega. 

Selle kodulehe eesmärk on julgustada teid ise looma omale päikeseenergia süsteem. See pole keeruline. Ma proovin kõike teha algajasõbralikult ja võimalikult paljude näidetega. See polegi keeruline, sest tehnika on väga arenenud. Sa ei pea ise kõike ehitama, on olemas mõistliku hinnaga KÕIK-ÜHES süsteemid. Lihtsalt ühenda paneelid ja aku ning naudi tasuta puhast energiat.

Teen koostööd ka Amazoni Koostööprogrammiga. Amazon on Euroopas ja Ameerikas popupaarsem ,seega ka hinnanguid toodetele on rohkem. Lisaks saab Amazonist väga kvaliteetseid tooteid tellida.

bottom of page