top of page

LiFePO4 akulaadijad

Siin on sulle lingid neile müüjatele, kes seni on olnud usaldusväärsed ehk kaup, mida reklaamitakse vastab tegelikkusele.

PS! Läbi nende linkide saan ma väikest vahendustasu ja selle eest ostan ma uusi komponente, et neid teie jaoks testida. Petiseid on palju.

12V AKULAADIJAD

12V akulaadijad
14.6V akulaadija.JPG
akulaadija.JPG

SÄÄSTU 14.6V 20A akulaadija

MÕISTLIK JA HEA kuni 30V 10A akulaadija

See on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega 14.6V 20A akulaadija. Selliseid laadijaid on vaja, kui ostetavad aku elemendid on väga tühjad ja on vaja neid kiiresti laadida selleks, et neid hiljem aeglaselt lõpuni laadida ehk iga element 3.65V. Testimiseks peab iga element olema maksimaalse pingega, milleks LiFePO4 korral on 3.65V, minimaalne 2.5V.

Selle miinuseks on see, et sa ei saa ise midagi reguleerida.

See on hea reguleeritav akulaadija, millega saad laadida ka üksikut aku elementi. Miinuseks on väike amprite arv, seega laadimine võib kaua aega võtta. Mina teen selle laadijaga top-balanse laadimist ehk teen viimase laadimise enne testimist. Panen 4 elementi paralleeli, reguleerin laadija 3.65 peale ja ootan, mil amprite number jõuab sisuliselt 0i. Siis ma tean, et kõik neli elementi on maksimaalselt täis. Ka ühte elementi saab nii laadida.

Vali siit lingist 30V 10A.

kIIRE 12v LAADIJA.JPG

KORRALIK KIIRE LAADIJA kuni 14.6V 60A või 85A akulaadija

See on hea reguleeritav akulaadija, millega saad laadida ka üksikut aku elementi, kuid silma peab peal hoidma, et üle ei laeks ning element liiga kuumaks ei läheks.

Väga kiire laadija ja kindlasti ei soovita ilma BMSita laadida.

Vali siit lingist 50A Allicator clips, EU socket

24V akulaadijad

24V AKULAADIJAD

29.4 30A laadija.JPG

Korralik 29.2V 30A LifePO4 akulaadija

See on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega 29.2V 30A akulaadija.

Korraliku kaitsetasemega.

Ei saa reguleerida, kuid seni töötanud mul imehästi. Natuke häält küll teeb, kui ventilaatorid sisse lülituvad, seega magamistoas ärge seda hoidke.

Selle miinuseks on see, et sa ei saa ise midagi reguleerida. Vali EU plug ja krokodillid.

bottom of page